Vera - Felipe Ruiz
Felipe Ruiz tarafından 2017 yılında Bogotá’da kurulan Vera, Kolombiya ve Türkiye’de üretim yapan ve erkek giyim odaklı bir markadır.

“Vera” marka ismini, kurucusunun üç nesil boyunca 50 yılı aşkın süredir geleneksel hale gelmiş Kolombiya’nın en üstün kalite derilerini üreten ailesinin soyadından almaktadır.

Deri üretimi konusundaki aile kültürü ve tecrübesi ile motive olan “Ruiz Vera” ailesinin genç nesil aile üyeleri, orijinal ve otantik erkek deri ceket tasarımı işine genlerine işlenmiş vizyonunu hayata geçirmesi ile herhangi bir akıma bağlı olmayan, estetik ve belirli bir duruşu olan bir erkek giyim markası yaratmış oldular.

Deri ceket tasarımındaki başarılarının itici gücüyle Vera bu sefer kendini aşmaya karar vererek erkekler için sürdürülebilir malzeme ve özellikle organik pamuk, vejetal deri ve yün kullanarak Kolombiya ve Türkiye’de inanılmaz rahat, sürdürülebilir ve fonksiyonel kıyafet ve aksesuar tasarımı ve üretimine başlamıştır.

Vera, rahat ve şık tarzlar arasındaki sınırları ve kalıpları ortadan kaldıran stil sahibi ve kapsamlı bir gardırop sahibi olmak isteyen insanlardan ilham almakta ve bunu yaparken de üstün kalite ve bütünlükten asla taviz vermemektedir.

Vera, mükemmellik için gereken malzemeleri bulmakta ve harmanlamaktadır ve kendini bir sezondan ziyade uzun yıllar kullanılacak parçalar tasarlamaya ve üretmeye adamıştır.

Mükemmellik, yaratıcılık ve üstün kalite Vera’nın benimsediği prensiplerdir. Vera bireylere ve doğaya olan saygısını birleştirmekte, el zanaatını korumakta ve marka geleneğini desteklemekte ve böylece bireylerin kendi karakteristik özelliklerini korumalarına ve geliştirmelerine katkı sağlamayı kendisine gaye edinmiştir.

Eski Yazı Yeni Yazı

0 yorum

Bir yorum bırak

Lütfen not edin, yorumlar kontrol edildikten sonra yayınlanmaktadır.