Bu site, tarayıcınız için sınırlı desteğe sahiptir. Edge, Chrome, Safari veya Firefox'a geçmenizi öneririz.

Etik Hediye Seçim Rehberini İncele! - Şimdi Keşfet

        

Local Makers Yeni Gelenler - Şimdi Keşfet

        

SSS

  • Ödeme seçenekleri nelerdir?

Ödemelerini kredi kartı ve havale / EFT seçeneği ile yapabilirsin. Havale / EFT ile alışverişte; info@localmakers.com.tr 'ye ad - soyad, açık adres, telefon numarası ve seçtiğin ürün modellerini iletmeni rica ediyoruz. E-postan üzerine ekibimiz hesap bilgilerini paylaşacak ve dekontu göndermenin ardından ürünlerin kargoya verilmek üzere hazırlanacak.

  • Ne kadar kargo ücreti öderim?

Sitemizden yapılan tüm alışverişlerde kargo ücreti 20,00 TL olarak sepete otomatik olarak eklenir.

  • Siparişim ne kadar zamanda bana ulaşır?

Siparişler oluşturulduğu zamandan itibaren ürün açıklamasında belirtilen hazırlanma sürecinden sonra  Yurtiçi Kargo'ya teslim edilir. Bazı ürünlerimiz sipariş üzerine 5 iş gününde hazırlanıp kargoya verilir, bazıları ise sipariş sonrası ilk iş gününde. Bu detayı satın almak istediğin ürün açıklamasında bulabilirsin.

Farklı Maker'ların ürünleri farklı iş günü sürelerine sahip olabilir. Sepetine birden çok Maker'ın ürününü eklediysen, aynı Maker'dan satın aldığınız ürünler, tedarik süreleri farklı değilse tek kargoyla birlikte gönderilir. Farklı mağazalardan alınan ürünler için tek kargo ile gönderim yapılmaz.

İstanbul'a uzak bölgeler hariç, siparişin Yurtiçi Kargo’ya teslim edildikten sonraki 2 iş günü içerisinde kapına ulaşır. Özel gün, tatil ve bayram dönemlerinde kargo şirketinin yoğunluğu doğrultusunda teslim süresinde sarkma yaşanabilir.

Acil siparişlerin için bizimle iletişime geçebilirsin.

  • Siparişimin kargoya teslim edildiğini bilgisine nasıl ulaşabilirim?

Siparişin kargoya teslim edilmek üzere hazırlandığında bizden, gönderi takip numarasının ve gönderi detaylarının yer aldığı bir e-posta ile tarafına bilgilendirme yapılır. Siparişini, belirtilen takip numarası ile https://www.yurticikargo.com/ adresinden takip edebilirsin. 

Sipariş verdiğim bir ürünü nasıl iade ederim veya değiştirim?

Kapağı açılmamış, kullanılmamış ve hasar görmemiş ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsin. Siparişindeki bir ürünün renk ya da farklı bir ürün ile değişimini talep etmen durumunda, öncelikle müşteri hizmetleri birimimiz ile iletişime geçmenizi rica ederiz. Müşteri hizmetleri ekibimize info@localmakers.com.tr'den ulaşabilirsin. Taleplerin işleme alınabilmesi adına mailde # ile başlayan sipariş numarasının yer alması önem taşıyor. Değişim talebi mailini gönderdikten sonra; ürünleri tercih edeceğin bir kargo firması ile aşağıdaki bilgileri ileterek bize gönderebilirsin. 

Değişim ve iade yapılacak ürünlerde kargo bedelinin MÜŞTERİYE ait olduğunu hatırlatmak isteriz.

İade Adresimiz :Firuzağa Mahallesi Çukurcuma Caddesi No:27 /B  Beyoğlu / İstanbul 

Çalışma Saatleri: 11.00-19.00 (Hafta içi)

Değişim yapılması için iletmiş olduğun ürünler ofisimize ulaştığında, ekibimiz tarafından incelenecek, iade kurallarına uygun olması ve değişim işlemini gerçekleştirerek yeniden satın almak istediğin ürünün bulunması ya da hazırlanması durumunda yeni ürün teslimat adresine gönderilmek üzere sevk edilecektir.  Stoklarımız değişim işlemi süresince rezerv edilmemektedir. Bu nedenle yaşanabilecek stok yetersizliği durumundan firmamız sorumlu değildir.

  • Local Makers ürünleri nerede ve kimler tarafından hazırlanıyor?

Local Makers'da satışı gerçekleşen her ürün üretim sürecini kendi bünyesinde sürdüren, üreticiler tarafından belirli hassasiyetler çerçevesinde üretilmektedir. Her bir markanın ve üreticinin hikayesine buradan ulaşabilirsin.

  • Local Makers ailesine nasıl katılabilirim?

Üreten ve bizlerle ortak paydada buluşan herkes aileden! Eğer hikayenin ilham verdiğini düşünüyorsan "hikayem" konu başlığı ile hikayeni, yaptıklarını, varsa web sitesi ve sosyal medya hesaplarını hello@localmakers.com.tr adresine iletebilirsin. Eğer Local Makers ile ticari bir iş birliği sağlamak, online platformda ürünlerinin satışını yapmak istiyorsan; "ürün satışı" konu başlığı ile üretim hikayeni, yaptıklarını, ürün seçkini, varsa web sitesi ve sosyal medya hesaplarını hello@localmakers.com.tr adresine iletebilirsin.

  • Local Makers online shop'da ürün satışı yapmak için herhangi ücret ödemem gerekiyor mu?
Hayır, ürün satışı yapmak  için herhangi bir ücret ödemen gerekmemektedir.
  • Başvuru yaptıktan sonra süreç nasıl ilerliyor?
Başvuruyu ilettikten sonra Local Makers ekibi başvurun için bir ön değerlendirme yapar. Başvurun bu adımda uygun görülürse onaylanabilir veya onaylanmaz. Onaylanmayan başvurular ileride ihtiyaçlar doğrultusunda yeniden değerlendirilebilir. Başvurun onaylanırsa size onay e-postası ile tüm detaylar iletilir.


Alışveriş Sepeti

Satın alınabilecek başka ürün yok

Sepetiniz şu anda boş.