PK Design - Polin Kuyumciyan

Merhaba!

Ben Polin Kuyumciyan. Üniversitede Grafik Tasarım okumak için Rhode Island School of Design (RISD)’a gittim. Mezun olduktan sonra bir süre çeşitli sektörlerde çalışıp, 2014 yılında tamamen freelance'e geçtim. 2015'te de, freelance çalışmalarımın yanı sıra, kağıda ve kırtasiyeye olan tutkumla PK Design'ı kurdum.

İnsanların yüzlerinde bir gülümseme yaratmayı hedefleyen PK Design ürünleri, kaliteli ve doğayı düşünen kağıtlara basılmış, yoğun argolu, espri anlayışına sahip, renkli ve tipografik ürünler.

Çeşit çeşit defterlerden, süresiz ajandalardan, notepadlerden, bez çantalardan, kartlardan, kalemlerden, kitap ayraçları ve dekorasyona yönelik ürünlerden oluşan PK'lar, 2015'ten bu yana her yıl portfolyosuna yeni ürünler katarak, siz kırtasiyeseverlerle buluşuyor

PK Design ürünleri, yoğun argolu, espri anlayışına sahip, çoğunlukla Türkçe sokak kültüründen esinlenmiş, renkli ve tipografik ürünlerdir. Klasik kırtasiye ve yan ürünlerine kahkaha tozu katılarak yapılmıştır. Yüzünüzde gülümseme yaratacak, kendinizden bir parça bulabileceğiniz, kah sade, kah rengarenk ürünlerden oluşan bir seridir.

 


Eski Yazı Yeni Yazı

0 yorum

Bir yorum bırak

Lütfen not edin, yorumlar kontrol edildikten sonra yayınlanmaktadır.