Gui Jewellery - Petek & Gülipek Kızılelma

Hayatımızın merkezine yerleşen ekranlardan uzaklaşıp ellerimizle bir şeyler üretme arayışındayken cam boncuk örme tekniği ile tanıştık. Bunu önce dinlendirici bir uğraş olarak hayatımıza soktuk. Tekniğin sağladığı grafik alan bizi büyülemeye başladı ve heyecanla üretmeye devam ettik. Hem bizi dinginleştiren bu tutkumuzu dönüştürmek hem de farklı şehirlerde yaşayan iki kardeş olarak ilişkimizi kuvvetlendirmek için Gui’yi kurduk.

Gui öncelikle tüm kaygı ve streslerden uzaklaşarak özgür ve dilediğimizce üretebileceğimiz bir alan oldu bizim için. Amatör ruhla, deneye yanıla ilerledik, hatalarımızı fark edip düzeltmeye, her daim ürünlerimizi geliştirmeye çalıştık. Kullanıcısının gündelik hayatına küçük renkli bir dokunuş katacak özgün ürünler tasarlamayı arzu ettik. Büyülendiğimiz renk ve şekilleri bir araya getirerek keyifli ve karakterli ürünler ortaya çıkarmayı amaçladık.

Naif ve ılımlı bir yaklaşım ile, ortaya çıkan ürünün kullanıcılarına hissettirdiklerini ve onlarla kuracağı ilişkiyi merkeze alarak tasarlamaya ve üretmeye devam ediyoruz.

 


Eski Yazı Yeni Yazı

0 yorum

Bir yorum bırak

Lütfen not edin, yorumlar kontrol edildikten sonra yayınlanmaktadır.